Herní portál

RPG onlineovky

Bitefight

Bitefight

Zápas upírů a vlkodlaků zuří už po staletí. Tvým osudem je rozhodnout o vítězích!

fight

Hrajem Bitefight na SK2 jsem vlkodlak jmeno pplayer a mám 200 00 kg mäsa. Jsem v klanu Fightingboys který jsem sám založil. Jsme okolo 150 místa... :D přidat se ku mne mužete na Bitefight.sk

Ak chces být naverbován klikni ZDE !!!


vlko
 


 

Nejčestejší otázky ohledne hry:

1. Jak dám do popisu gildy ( klanu ) obrázek ?? - Najdete to tuto: www.boardgladiatus.cz. Je to stránka na gladiatus ale funguje to aj na bitefight a battleknight !

2. Jak se dá nekoho okrást pomocí odkazu nebo naverbovať ?? - Jdeto do přehledu tam uplne dole máte táký odkaz, zkopirujete ho a dáte svému příteli nebo hoci komu on na to klikne a když se zaregistruje do hry gladiatus máte ho naverbovaného. Když ho chcete okrást, dáte mu odkaz ale on se tam nezaregistruje a tak ho okradnete.

3. Jak to že muj kámoš zárába více pěnez i slávy: Čim máte vyšší level tým více pěnez a slávy zarábate ( v taverne, na love, pri boji )

4. Naco je dobré pozadat nekoho o kamaradstvo v hre ?? - Mužete videt jeho stav či je online alebo offline, nezadajte nebo neprimajte zadosti od ludi kterych nepoznate ! Mužou to zneužit proti Vám !

5.  Jak to že raz jsem si vybojoval 1200 zlata a jak to ze jinokedy len 150: Zlato získate tak ze kdyz porazíte soupere, dostanete určitej podíl z jeho pěnez ,nevim kolik percent to je ale je to nejako rozdelene...


Tipy do hry:

1. typ: Mrknite se radší do tržnice jako do obchodu :D

2. typ: Využite co nejvíce minut na lov

3. typ: Když Vás stále napádají ukryte se alebo si zmente jmeno !

4. typ: Využívejte každou minutu, napadajte neprítele, zlato je v bitefighte velmi duležite !

5. typ: Plnte úkoly v taverne, to Vám zdvojnásobí peníze i slávu !

Žádné komentáře
 
Herní portál